Dažniausiai užduodami klausimai

Nėra atsakymų, kurie tiktų visada, visur ir visiems. Aš labai vertinu pas mane ateinančių žmonių individualumą. Tačiau pasistengsiu pateikti šiek tiek informacijos apie dažniausiai iškylančius klausimus. Tikiuosi perskaičius bus aiškiau! O šiaip – visada kviečiu pabendrauti asmeniškai.

D.U.K.

KLAUSIMAS

ATSAKYMAS

Kiek laiko fotografuosimės?

Aš esu už tai, jog kuo daugiau laiko praleistumėte su savo draugais ir atimaisiais. Tad sakau NE ilgoms fotosesijoms ir lanksčiai prisitaikau prie jūsų dienos plano.

Jei jaučiatės pasimetę – pasitarkime ir padėsiu susidėlioti laiką.

Viena ką tikrai žinau, tai, kad saulei leidžiantis dar norėsiu jus pasivogti penkiolikai minučių.

Ar verta fotografuoti vakarinę dalį?

Dažniau TAIP nei "ne". Viskas priklauso nuo to, kur švesite ir ką veiksite. Jei erdvė super intymi ir ankšta – galbūt neverta fotografuoti viso vakaro. Tuo tarpu, jei šventės vietoje pakankamai erdvu, jūs ir jūsų švečiai galite laisvai judėti – pagalvokite apie tai.

Asmeniškai man vakarėlio dalis viena įdomiausių iš reportažinės pusės. Sutemus ir įsižiebus lemputėms viską apgaubia ta ypatinga aura, kurią sunku paaiškinti, bet jei peržiūrėsite bent keletą vestuvių albumų – tikrai pajausite.

Per kiek laiko paruošiamos nuotraukos ir kokio nuotraukų skaičiaus galime tikėtis?

Vestuvių galerijas paruošiu per 2 mėnesius, o nuotraukų skaičius priklauso nuo fotografavimo laiko. Vidutiniškai 250 – 400 vnt.

Kaip rezervuoti datą?

Parašykite man ir susipažinkime! :)

Juk ne įspūdingos lokacijos ar pozos, o tarpusavio ryšis yra gerų nuotraukų pagrindas.

Na, o jei jaučiame abipusę gerą energiją, tuomet dienos rezervacijai teliks sutartis ir avansas. O aš labai džiaugsiuosi su jumis bendraudama visą šį laikotarpį ir tikiuosi – po jo!

Ką darysime, jei lis?

Vieni per lietų nori šokti, kiti – bėgti ir kur nors jaukiai pasislėpti. Darykime tai, ką norisi daryti. Nuotraukos lietuje turi savo žavesio, o situacijos sukeltas adrenalinas atmintyje įsirėžia kaip malonus nuotykis. Verta pabandyti!

Svarbiausia – priimkime dieną tokią, kokia ji yra. Nesvarbu, apsiniaukusi ar saulėta, skęstanti balose ar čirškanti pievose kaitra. Ji pati geriausia.

Kalbant apie lokacijas – siūlau nesukti galvos dėl dvarų ir dvarelių planui B, nes, jei tik prireiks, mieste tikrai rasime, kur priglausti šlapias nosis. Miške ar pievoje visada išgelbės skėtis, skraistė ar mylimojo švarkas.

Bet mes nefotogeniški..

Mūsų nuotraukų nevertins griežti žurnalų redaktoriai ir mes niekam neturime atsiskaityti ar atitikti vienokius ar kitokius standartus. Prisiminkime, kodėl fotografuojamės. Svarbu, kad nuotraukose būtumėte jūs ir jūsų tikra istorija.

Jaudulys yra žavu, nes tai – tikra emocija ir ypač gražu stebėti kaip jis transformuojasi į juoką, atsipalaidavimą , šypseną, laisvus judesius. Aš tai matau ir noriu padėti jums tuo savyje žavėtis.

2
of
8